It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Yangın Kapısı

Yangın Kapısı
yangın kapısı-yangın kapıları; tasarımları ve kullanışlarıyla faydalı olmakla birlikte aynı zamanda ofis dekorasyonuna uyumlu olması gereken ürünlerdir. Dayanıklı ve dekoratif ofis kapı sistemleri ofis tasarımına farklı bir boyut kazandırır. Çalışma alanı ve sektöre göre kapı sistemleri seçimi farklılık göstermektedir. Bununla birlikte büyük bir ofis mevcutsa farklı alanlarda farklı seçimler de yapılabilmektedir. Toplantı odaları ve topluluk barındıran odalar içerisinde genellikle cam ofis kapıları tercih edilir. Böylelikle içeride bulunanlar ve toplantı düzeyi daha kolay kontrol edilebilmektedir. Ahşap kapı sistemleri ise daha çok kişisel odalarda ve giriş çıkış alanlarında kullanılmaktadır.Ofis kapı sistemleri,sürme cam kapı,alüminyum kasalı teleskopik kapı,bina giriş kapıları,fotoselli kapı,wc kapıları,çelik kapı,sertifikalı sertifikasız yangına dayanıklı kapılar hakkında daha detaylı bilgi adına iletişim sayfamızı ziyaret edebilir ve bizlere ulaşabilirsiniz,ürünlerimiz kendi imalatımız olup uygulama ve satış yapmaltayız.
 

alümiyum kapı kasası, alüminyum kasalı cam kapı, alüminyum kasalı panel kapı, alüminyum kasalı ahşap kapı, alüminyum kasalı laminant kapı, ayarlı alüminyum kapı kasası, cam kapı, çelik kapı, fotoselli kapı, kayar kapı, sürme cam kapı, cam sürme kapı, yangın kapısı, bina giriş kapısı, ofis kapıları, ofis cam kapı, cam kapı tamiri, maslak, beşiktaş, şişli, ataşehir, istanbul, zincirlikuyu, beşiktaş, kagıthane, kocaeli, tekirdağ, çorlu, gebze ,eyüp, levent, plaza, tamir, tadilat, dekorasyon işleri ile

Ürülerimiz hakkında daha detaylı bilgi adına iletişim sayfamızı ziyaret edebilir ve bizlere ulaşabilirsiniz,ürünlerimiz kendi imalatımız olup uygulama ve satış yapmaktayız.lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlke Dizayn Alüminyum inş.san.tic.ltd.şti

tel :        (0212) 324 0145

watsap : (0533) 4709237

mail :      info@ofisdesing.com

web :      www.ilkealuminyum.com

web:       www.ofiscambolme.com 
 
Göster:
Sırala:

Alüminyum Kasalı Cam Kapı

Teknik özellikler Ayarlı Alüminyum kapı kasası sistem kalınlıgı : 8-12,12-16,22-30 duva..

sac panel kapı

alümiyum kapı kasası, alüminyum kasalı cam kapı, alüminyum kasalı panel kapı, alü..

sac panel kapı

alümiyum kapı kasası, alüminyum kasalı cam kapı, alüminyum kasalı panel kapı, alü..

sac panel kapı

alümiyum kapı kasası, alüminyum kasalı cam kapı, alüminyum kasalı panel kapı, alü..