It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Hakkımızda

İLKE DİZAYN ALÜMİNYUM İNŞ.SAN.TİCLTD.ŞTİ 

2010 yılında ilke alüminyum (şahıs şirketi) olarak faliyete başlamıştır,gerek çözüm ve uygulama,gerekse imalat odaklı çıktıgımız bu yolda daha kurumsal bir kimlige bürünerek firmamız 2014 yılında limited şirketi olmuştur,bu kapsamda,kendi bünyesinde PROFOSYONEL SİSTEM Serileriyle;Ofis Bölmeleri, Ofis Bölme Sistemleri, Cam Bölmeleri ,Cam Bölme Sistemleri, Ofis Büro Bölme, Tam Camlı Bölme, Ofis Cam Bölme, Çift Cam Bölme, Jaluzili Bölme,Ofis Bölme,Alüminyum Bölme ,Cam Kapı,Alüminyum Kapı Kasası, Ayarlı Kapı Kasası, Fotoselli Kapı, Kayar Kapı, Cam Kapı, Laminant Kaplama Kapı, Melamin Kaplamalı kapı, Çelik Kapı, Yangın Kapıları,Ofis kapıları,Alüminyum Doğrama, Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama, kaldır sür sürme sistemleri(hbshbe), Alüminyum kapı, Alüminyum pencere, Süpürgelik,Kış Bahçesi, Cam Küpeşte, 5+5 Lamine Cam,10 mm Tamperli Cam, 8+8 Lamine Tamperli Cam, Ofis Camı, Cam Filmi, Güvenlik Koruma Cam Filmleri, Ayna, Eskitme Ayna, Antik Ayna, Dekorasyon, Tasarım, Bizoteli Ayna, Rodajlı Cam,Özel güvenlik Kulubeleri,Işıklık ,Kış bahçesi,Pergola, Cam Çatı, Kışbahçesi, Giyotin Cam, Teloskopik Cam Tavan,alüminyum kapı,pencere aksesuarları,ofis cam aksesuarları,ofis mobilyaları(masa,sandalye,koltuk,yönetici masaları,çoklu masalar,toplantı masaları,ofis koltukları,ofis dolapları,gölgelendirme sistemleri,duşakabin,zemin döşemeleri,karo halı,pvc kaplama,parke,yükseltilmiş döşeme,epoksi zemin kaplama ve fayans satışı uygulama imalat ve montajı yapmaktadır,degerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için daima yeni çözümler,tasarımlar ve özel sipariş uygulamarla hizmet vermekteyiz.

İnşaat Bakım Onarım Hizmetleri ile ilgili, Plaza, Fabrika, Ofis, Alışveriş Merkezleri,İşyeri Kampüsleri ve daha birçok işletmede oluşacak, Kapı Tamirleri, Cam Tamiri, Dorma, Geze, Roto, Kale, Gu, Asaş, Çuhadaroğlu, Saray, Kapı, Pencere, Aksesuarları, Alüminyum Doğrama, Ofis Bölme, Cam ve İnşaat ile ilgili tadilat, tamirat, onarım işlerini ve tesislerdeki sistemlerin peryodik bakımına yönelik ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sundugumuz çözümleri kapsamaktadır

 

OFİS BÖLME SİSTEMLERİ:faaliyet alanlarımız arasında en sık kullanılan uygulamalardan biri olan ofis bölme sistemleri,cam ofis bölmeleri, firmamızın uzmanlık alanlarında biridir. Çeşitli tasarımlara sahip ofis bölmeleri, alüminyum ve camın en estetik, bir o kadar da kullanışlı halini sunan firmamız bu konuda sayısız projelere imza atmıştır.Cam bölme sistemleri, Tam camlı bölme, cambölme, ofis bölme sistemleri, ofis bölmeleri, ofis buro bölme, ofis cam bölme, çift cam arası jaluzili bölme, cam ofis, çift cam bölme sistemleri, ayarlı kapı kasaları, alüminyum kapı kasaları, teleskopik kapı kasaları ,5+5 lamine cam, 10mm tamperli cam, 12 mm cam ve cam kapılar ile ofis bölmeleri imalat uygulama ve satışı yapmaktayız

 

ALÜMİNYUM DOĞRAMA SİSTEMLERİ;yaşam alanlarında kullanılan sistemler olarak menteşeli pencere ve kapı doğramaları oldukça yaygındır. Bu sistemlerden beklenen özellikler başta ısı yalıtım ve hava-su sızdırmazlık performansı olmak üzere, dış ortam sesinin mekanda minimum seviyede hissedilmesi, ihtiyaç duyulan gün ışığının ortama alınması ve rahat çalışan bir kullanım sunabilmesi şeklinde sıralanabilir. Menteşeli sistemler kullanım seçenekleri açısından çok zengin olup içe ve dışa açılır kapı-pencere, çift-eksen, vasistas, pivot gibi standart kullanımların yanında gizli kanat pencere ve hem yüz kapı gibi estetik odaklı birçok ilave çözüme sahiptir ayrıca sistem serileri olarak sürme sistemleri, kaldırsür sürme sistemleri(hbshbe) uygulanarak maksimum düzeyde ısı yalıtımı ve ses yalıtımı saglamaktadır.alüminyum profilleri çuhadaroğlu,asaş,akpa,kurtoglu,star alüminyum dan temin edip imalat,uygulama yapmaktayız.

JALUZİLİ CAM BÖLME; faliyet alanlarımız arasında en sık kullanılan uygulamalardan biri olan ofis bölme sistemleri,cam ofis bölmeleri, firmamızın uzmanlık alanlarında biridir. Çeşitli tasarımlara sahip ofis bölmeleri, alüminyum ve camın en estetik, bir o kadar da kullanışlı halini sunan firmamız bu konuda sayısız projelere imza atmıştır. Cam bölme sistemleri, Tam camlı bölme, cambölme, ofis bölme sistemleri, ofis bölmeleri, ofis buro bölme, ofis cam bölme, çift cam arası jaluzili bölme, cam ofis, çift cam bölme sistemleri, ayarlı kapı kasaları, alüminyum kapı kasaları, teleskopik kapı kasaları ,5+5 lamine cam, 10mm tamperli cam, 12 mm cam ve cam kapılar ile ofis bölmeleri imalat uygulama ve satışı yapmaktayız

 

ALÜMİNYUM DOGRAMA AKSESUARLARI:Yaşam alanlarında kullanılan sistemler olarak menteşeli pencere ve kapı doğramaları oldukça yaygındır. Bu sistemlerden beklenen özellikler başta ısı yalıtım ve hava-su sızdırmazlık performansı olmak üzere, dış ortam sesinin mekanda minimum seviyede hissedilmesi, ihtiyaç duyulan gün ışığının ortama alınması ve rahat çalışan bir kullanım sunabilmesi şeklinde sıralanabilir. Menteşeli sistemler kullanım seçenekleri açısından çok zengin olup içe ve dışa açılır kapı-pencere, çift-eksen, vasistas, pivot gibi standart kullanımların yanında gizli kanat pencere ve hem yüz kapı gibi estetik odaklı birçok ilave çözüme sahiptir ayrıca sistem serileri olarak sürme sistemleri, kaldırsür sürme sistemleri(hbshbe) uygulanarak maksimum düzeyde ısı yalıtımı ve ses yalıtımı saglamaktadır,imalat uygulama ve satış yapmakatayız.

 

OFİS KAPILARI:tasarımları ve kullanışlarıyla faydalı olmakla birlikte aynı zamanda ofis dekorasyonuna uyumlu olması gereken ürünlerdir. Dayanıklı ve dekoratif ofis kapı sistemleri ofis tasarımına farklı bir boyut kazandırır. Çalışma alanı ve sektöre göre kapı sistemleri seçimi farklılık göstermektedir. Bununla birlikte büyük bir ofis mevcutsa farklı alanlarda farklı seçimler de yapılabilmektedir. Toplantı odaları ve topluluk barındıran odalar içerisinde genellikle cam ofis kapıları tercih edilir. Böylelikle içeride bulunanlar ve toplantı düzeyi daha kolay kontrol edilebilmektedir. Ahşap kapı sistemleri ise daha çok kişisel odalarda ve giriş çıkış alanlarında kullanılmaktadır.Ofis kapı sistemleri,sürme cam kapı,alüminyum kasalı teleskopik kapı,bina giriş kapıları,fotoselli kapı,wc kapıları,çelik kapı,sertifikalı sertifikasız yangına dayanıklı kapılar hakkında daha detaylı bilgi adına iletişim sayfamızı ziyaret edebilir ve bizlere ulaşabilirsiniz,ürünlerimiz kendi imalatımız olup uygulama ve satış yapmaltayız.

 

OFİS CAM AKSESUARLARI;tasarımları ve kullanışlarıyla faydalı olmakla birlikte aynı zamanda ofis dekorasyonuna uyumlu olması gereken ürünlerdir. Dayanıklı ve dekoratif ofis cam aksesuarları ofis tasarımına farklı bir boyut kazandırır. Çalışma alanı ve sektöre göre ofis cam aksesuarları pasalanmaz metal,alüminyum eloksal ve ral boyalı seçimi farklılık göstermektedir. Bununla birlikte büyük bir ofis mevcutsa farklı alanlarda farklı seçimler de yapılabilmektedir. Toplantı odaları ve topluluk barındıran odalar içerisinde genellikle  pasalanmaz metal,alüminyum eloksal ve ral boyalı modeller tercih edilir. Böylelikle içeride bulunanlar ve toplantı düzeyi daha kilitli kapı kollarıyla kolay kontrol edilebilmektedir. Ahşap aksesuarlarında ise daha çok kişisel odalarda ve giriş çıkış alanlarında paslanmaz kapı kolları ve topuz kollar kullanılmaktadır,uygulama ve satış yapmaktadır.

 

OFİS MOBİLYALARI:ilke dizayn yönetici masaları,ofis çalışma masaları,çoklu masalar,toplantı masaları ve ofis dolapları,kaliteli mobilya tasarımları ve modern mobilya tasarımlarıyla müşterilerine en iyiyi sunmayı ilke edinmiştir.Özgün ofis ve çalışma ortamının verimlilik, motivasyon ve yaratıcılıkla eş değer olduğunun farkında olan ilke dizayn her türlü ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel farklı renk ve modelde ofis mobilyaları modelleri geliştirmektedir.sektörde hizmet veren ilke dizayn, bütün bu noktalarda tecrübeleri, özel tasarımları uygulama ve satış yapmaktadır.

 

OFİS KOLTUKLARI:yönetici koltukları,ofis çalışma koltukları ,çoklu masalar,toplantı koltukları fileli ofis koltukları,ergonomik koltuklar ve bekleme koltukları,kaliteli koltuk tasarımları ve modern koltuk tasarımlarıyla müşterilerine en iyiyi sunmayı ilke edinmiştir.Özgün ofis ve çalışma ortamının verimlilik, motivasyon ve yaratıcılıkla eş değer olduğunun farkında olan ilke dizayn her türlü ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel farklı renk ve modelde koltuk modelleri geliştirmektedir.sektörde hizmet veren ilke dizayn, bütün bu noktalarda tecrübeleri, özel tasarımları imlat,uygulama ve satışı yapmaktayız.

 

PERGOLA TENTE SİSTEMLERİ:giyaotin cam sistem 2,3 veya 4 camlı olabilmektedir. Max. ölçüsü 4800 mm x 3000 mm dir.,Sistem uzaktan kumandalı veya butonlu olarak çalışmaktadır,Camlar 10 mm temperli tek cam veya iki yüzü temperli konfor ısıcamlıdır, İstenirse Motor üzerine konup, boş alanlarda Separatör olarak kullanılmaktadır,Yüksek tavanlarda sistem panjur gibi yukarıda da toplanabilmektedir.,İstenilen yerde durdurulabilir ve mekanın havalanması sağlanabilmektedir.,%100 su ve rüzgar garantisi verilmektedir.,Sistem tamamen Aluminyumdan üretilmektedir,Arzu edildiğinde gölgelendirme amaçlı adaptif olan pergole,açılır cam çatı,skyliht(sabit ışıklık),mafsallı tente,kasetli tentesitemleriylr mekanınızı ferah ve kullanışlı hale getirir ilke dizayn olarak imalat uygulama ve satışını yapmaktayız.

 

DUŞAKABİN:Bir banyo için hayati önem taşımaktadır. Gerek küvet gerekse duş teknesi üzerine uygulanabilen Duşakabin banyonuzda bulunan diğer banyo mobilyaları ve elektronik eşyaların etkilenmesinin önüne geçer. Duşakabin bir çok yönlü uygulanabilir, Cam modelleri olduğu gibi, plastik modelleride mevcuttur. Oldukça ekonomik çözümler ile banyonuzda yer alan diğer aksesuar ve cihazların ömürlerini uzatabilirsiniz.Su oldukça deformansyona sebep vermektedir. Duşakabin ile kontrolsüz ıslanmanın önüne geçerek, duvarlarda yıpranmanın önüne geçersiniz buda rutubet ve duvarlarda küflenme sorununu ortadan kaldırır. Duşakabin dekoratif açıdan banyonuza bir ahenk katar, modern görünümü ile banyonuzun çehresini değiştirir.ilke dizayn her türlü ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel farklı renk vemodel duşakabin geliştirmektedir.sektörde hizmet veren ilke dizayn, bütün bu noktalarda tecrübeleri, özel tasarımları imalat,uygulama ve satışı yapmaktayız

 

ZEMİN DÖŞEMELERİ:süpürgelik sisteminin yapıldığı mekanda süpürge ile temizleme işlemlerinde kolaylık sağlar. Zeminlerin kenar kısımlarının süpürge girecek şekilde kare olması için döşenen bu sistemler temizlik yapan için temizlikte büyük kolaylık sağlar. Aynı zamanda şık ve dekoratif bir çözümdür.Yükseltilmiş döşeme sistemleri, bina zemini üzerinde ikinci bir döşeme yüzeyi oluşturmak ve oluşturulan boşluğun içerisinden mekanik, elektrik, havalandırma tesisatlarına ait borular, kablo ve kanallar gibi malzemeleri mekân zaman ve para kaybına yol açan inşaat işlerine ihtiyaç duyulmaksızın kullanılmasına olanak sağlayan bir yapı malzemesidir.Karo Halı modüler, sökülüp takılabilir, temizliği ve bakımı kolay, uzun ömürlü, konforlu ve dekoratif bir zemin kaplamasıdır.Tekstil esaslı olması sebebi ile bulunduğu ortamı çok daha sıcak ve şık gösterir,PVC Zemin Kaplama estetik ve fonksiyonelliğin birleşimi olan plastik zemin kaplama malzemesi olarak en iyisidir. Geniş renk ve desen seçenekleri sunmasının yanında dayanıklı ve hesaplıdır.fayans ve seramik ıslak zeminlerde uygulanır temizlenmesi rahat ve kolaydır,ilke dizayn olarak uygulama ve satışını yapmaktayız.

 

 

alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum pencere fiyatları,alüminyum kapı fiyatları,katlanır alüminyum kapı fiyatları,alüminyum sürme fiyatları,alüminyum dograma fiyatları,alüminyum kasalı cam kapı fiyatları, alüminyum kasalı panel kapı fiyatları, alüminyum kasalı ahşap kapı fiyatları, alüminyum kasalı laminat kapı fiyatı, ayarlı alüminyum kapı kasası fiyatı, cam kapı fiyatı, çelik kapı fiyatı, fotoselli kapı fiyatı, kayar kapı fiyatları, sürme cam kapı fiyatları, cam sürme kapı fiyatları, yangın kapısı fiyatları, bina giriş kapısı fiyatları, ofis kapıları fiyatı, ofis cam kapı fiyatları,ofis kapı fiyatı,sac panel kapı fiyatı,alüminyum süpürgelik fiyatı, 8 cm alüminyum süpürgelik fiyatı, 5 cm alüminyum süpürgelik fiyatı, 10 cm alüminyum süpürgelik fiyatı, 12 cm alüminyum süpürgelik fiyatı, süpürgelik fiyatı,ofis bölme sistemleri fiyatları, tam camlı bölme fiyatı, cam ofis fiyatı, ofis bölme fiyatı, büro bölme fiyatı, ofis cam bölme fiyatı, cam bölme fiyatı, ofis cam filmi fiyatı, cam ofisler fiyatı, jaluzili çif tcam bölme fiyatları, separatör bölme fiyatları, tam camlı ofis bölme sistemleri, yarı camlı panel bölme fiyatları, cam seperatör fiyatları, cam bölme fiyatı, jaluzili cam bölme fiyatı, cam bölme duvar fiyatları, cam duvar fiyatları,  alüminyum ofis bölme sistemleri fiyatı, cam cama ofis bölme sistemleri fiyatı,ofis cam filmi fiyatı, ofis cam filimleri fiyatı, cam filmi fiyatları, dekoratif cam filmi fiyatı, siyah cam filmi fiyatı, kumlama cam filmi fiyatı, digital baskılı cam filmi fiyatı, dijital baskı fiyatı, folyo fiyatı, cam folyol kaplama fiyatı, folyo kaplama fiyatları